Кошик
134 відгуків
БАЖ «Горобина лісова»100 мл-при нефриті, пієлонефриті, гломерулонефриті, сечокам'яної хвороби

БАЖ «Горобина лісова»100 мл-при нефриті, пієлонефриті, гломерулонефриті, сечокам'яної хвороби

81 грн.

 • Під замовлення
+38097021-19-33
 • Графік роботи
 • Адреса та контакти
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
БАЖ «Горобина лісова»100 мл-при нефриті, пієлонефриті, гломерулонефриті, сечокам'яної хвороби
БАЖ «Горобина лісова»100 мл-при нефриті, пієлонефриті, гломерулонефриті, сечокам'яної хвороби
81 грн.
Під замовлення
Купити
+38097021-19-33
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Форма випуску: біологічно активна рідина (БАЖ).
Біоактивна рідина підвищеної біодоступності, у формі рослинної субстанції, отримана методом вакуумної екстракції при мінімальній питомій теплоємності (до 37°С) зі збереженими максимальними структурними можливостями і лікувальними властивостями рослин.
Склад: межклеточная і внутрішньоклітинна рідина з плодів горобини звичайної.
Значення для організму

Показання до застосування.
Рекомендується як загальнозміцнюючий засіб профілактики серцево-судинних захворювань, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:

 • ішемічна хвороба серця, атеросклероз, гіпертонічна хвороба в комплексній терапії;
 • захворювання печінки, холецистит, дискінезія жовчовивідних шляхів (ДЖВП) по гіпокінетичному типу, жовчокам'яна хвороба;
 • нефрит, пієлонефрит, гломерулонефрит, сечокам'яна хвороба;
 • порушення менструального циклу, клімактеричний синдром, ранній клімакс;
 • астенічні стани;
 • імунодефіцитні стани;
 • гіпо-, гіперфункція щитовидної залози;
 • зниження гостроти зору;
 • ожиріння, метаболічний синдром;
 • цукровий діабет;
 • ГРВІ, бронхіти, в тому числі обструктивні;
 • диспепсичні розлади;
 • алергія;
 • літній вік.

Спосіб застосування та дози
Дорослим по 7-15 крапель - 1 чайна ложка 3 рази в день за 30 хвилин до прийому їжі на 100-200 мл води.
Курс прийому: 8 – 12 тижнів. При необхідності повторити через 2 – 3 тижні.
При необхідності повторити.
Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.

Плоди горобини звичайної, порівняно з іншими ягодами (суниці, чорниці, вишні, черешні), є своєрідною «попелюшкою» і поступаються їм за смаковими якостями, але за лікувальними властивостями перевершують багато ягоди і фрукти.
Гіркий смак обумовлений моногликозидом парасорбиновой кислоти. Плоди містять глюкозу, фруктозу, сорбозу, органічні кислоти (яблучну, лимонну, винну, сорбінову), тритерпенові кислоти, якими визначаються антиатерогенные властивості, дубильні речовини, фенолкарбонові кислоти, вітаміни С, Р, В2, фолієву кислоту, каротиноїди (їх в горобині більше, ніж у моркві), катехіни, флавоноїди, з притаманними їм сосудоукрепляющимии, антиатерогенными властивостями.
У горобини могутню антиоксидантну дію і багатий мінеральний склад. Саме тому плоди є одним з кращих дієтичних засобів для профілактики і лікування гіповітамінозів і мікроелементозів на фоні астенічних станів, синдрому «весняної і хронічної втоми».
Зміст флавоноїдов(кверцетину, рутину, гиперозида, кверцитрина, изокверцитрина, ізорамнетін) в горобині настільки високо, що її можна розцінювати, як найбільш цінне і ефективне, серед судиноукріплюючих коштів.
Наукові дані і лікарська практика застосування підтверджують успішне використання плодів при підвищеному холестерині, гіпертонічної хвороби. Препарати горобини достовірно знижують вміст ліпідів у печінці, підвищують резистентність судин до ушкоджувальних чинників. Цілком правомірно застосування горобини при атеросклерозі. Раціональність включення горобини звичайної в комплексну терапію метаболічного синдрому доведена медичною практикою. Застосування плодів горобини можна констатувати в медичних призначеннях лікарів Західної Європи, так як її плоди обмежують апетит, нормалізують рівень цукру в крові, усувають порушення ліпідного та вуглеводного обміну. В Європі її з успіхом включають в програми при ожирінні, атеросклерозі, гіпертонічній хворобі.
Препарати горобини добре поєднуються з антигіпертензивними рослинами (омелою, шлемником), вони посилюють гіпотензивний ефект, включаючи механізми ауторегуляції артеріального тиску.
Європейська медицина використовує горобину, як м'який жовчогінний засіб, при хронічному холециститі, дискінезії жовчовивідних шляхів (ДЖВП) по гіпокінетичному типу, жовчнокам'яній хворобі, гострому і хронічному гепатиті. Заслуговують уваги лікарів і пацієнтів діуретичні властивості горобини при серцевій недостатності з набряками та асцитом. Вона показана при симптоматичній артеріальній гіпертензії на тлі захворювань нирок, а також при пієлонефриті, гломерулонефриті, сечокам'яної хвороби.
Горобину звичайну призначають при ГРВІ, бронхітах з сухим кашлем, коклюші. Вона виявляє виразні антибактеріальні, противірусні, фунгіцидні, мягчительные, секреторолитические властивості, покращує дренажну функцію легень, перешкоджає поширенню інфекції, підвищує секрецію бронхіальних залоз, посилює антимікробні, захисні властивості мокротиння. Плоди входять до складу зборів для комплексної терапії бронхіальної астми, обструктивних бронхітів, туберкульозу легень.
Подібно плодах глоду, горобина оживляє коронарний кровообіг, збільшує його об'ємний кровотік, виявляє м'яку кардіотонічну дію.
 Установлено, что плоды рябины обладают эстрогенной активностью, оказывают влияние на регуляцию менструального цикла, используются как седативное, кровоостанавливающее, мочегонное средство. Рябина необходима в период климакса, при гипофункции яичников, как поливитаминное средство в период беременности. Плоды рябины, как корректоры функции половых желез с положительным гонадотропным действием, показаны при позднем половом созревании, альго-, дис-, аменорее, раннем климаксе.
 В эндокринологии рябину назначают при гипер- и гипотиреозе, она входит в состав сборов при тиреотоксикозе, как средство нормализующее функцию эндокринных желез.
 Болгарская фитотерапия рекомендует рябиновые препараты пожилым людям, страдающим желудочно-кишечными расстройствами, диареей и дизентерией. Такие препараты оказывают закрепляющее действие, устраняют тенезмы. Вместе с тем, при хронических запорах рябина проявляет послабляющий эффект.
Полівалентність і многонаправленность дії плодів, з імуномодулюючими, протипухлинними властивостями, визначає сферу лікувального впливу при пухлинних захворюваннях, імунодефіцитних станах, зниження зору. Ангиоретинопатия, цукровий діабет, поєднуються з дислипидемией, а також алергічні стани входять в широкий спектр показань горобини звичайної.
Дослідження останніх років стверджують, що плоди горобини попереджають передчасне старіння.

Основні
Виробник  ДаникаФарм
Країна виробникУкраїна
Користувацькі характеристики
форма випускурідина
Основні атрибути
Вага100.0
 • Ціна: 81 грн.