Кошик
134 відгуків
БАЖ «Лопух — Корінь здоров'я» 100 мл - при остеохондрозі, артритах, артрозах, подагрі, суглобовому ревматизмі

БАЖ «Лопух — Корінь здоров'я» 100 мл - при остеохондрозі, артритах, артрозах, подагрі, суглобовому ревматизмі

81 грн.

 • Під замовлення
+38097021-19-33
 • Графік роботи
 • Адреса та контакти
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
БАЖ «Лопух — Корінь здоров'я» 100 мл - при остеохондрозі, артритах, артрозах, подагрі, суглобовому ревматизмі
БАЖ «Лопух — Корінь здоров'я» 100 мл - при остеохондрозі, артритах, артрозах, подагрі, суглобовому ревматизмі
81 грн.
Під замовлення
Купити
+38097021-19-33
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Форма випуску: біологічно активна рідина (БАЖ).
Біоактивна рідина підвищеної біодоступності, у формі рослинної субстанції, отримана методом вакуумної екстракції при мінімальній питомій теплоємності (до 37°С) зі збереженими максимальними структурними можливостями і лікувальними властивостями рослин.
Склад: межклеточная і внутрішньоклітинна рідина з коріння лопуха.

Показання до застосування:
Рекомендується як загальнозміцнюючий засіб профілактики обмінних порушень, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:

 • остеохондроз, артрити, артрози, подагра, суглобний ревматизм;
 • цистити, нирковокам'яна хвороба (оксалати, урати, фосфати), сечокислий діатез;
 • цукровий діабет; панкреатит;
 • захворювання шлунково-кишкового тракту (гастрити, виразкова хвороба шлунка і 12-палої кишки, коліти), функціональні запори;
 • захворювання печінки, жовчного міхура; жовчнокам'яна хвороба;
 • алергози (як кровоочищаючу, десенсибілізуючий засіб);
 • простудні захворювання (як засіб, що прискорює одужання);
 • шкірні захворювання; дерматити, фурункульоз, екземи, псоріаз, себорея, випадання волосся;
 • інтоксикації, у тому числі алкогольні.

Спосіб застосування та дози
Дорослим по 7-15 крапель - 1 чайна ложка 3 рази в день за 30 хвилин до прийому їжі на 100-200 мл води.
Курс прийому: 8 – 12 тижнів. При необхідності повторити через 2 – 3 тижні.
При необхідності повторити.
Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.

Цей та інші товари ви можете придбати в нашому інтернет-магазині dolgozhitel.com.ua

Значення для організму
Природа наділила лопух воістину незвичайними лікувальними властивостями. Традиційна медицина високо цінує це рослина зціляє недуги від грипу до геморою, а наукова медицина, результатами проведених досліджень, підтверджує терапевтичні можливості цієї рослини.
Коріння лопуха - природна скарбничка інуліну. Високомолекулярний полісахарид інулін є основним компонентом кореня в кількісному співвідношенні. За рахунок обволікаючої дії, інулін захищає слизові оболонки шлунково-кишкового тракту від механічного подразнення їжею і шлунковим соком, що особливо важливо при запальних процесах, зменшує дію токсичних і хімічних речовин при їх потраплянні з їжею в шлунок. Лопух активно адсорбує токсини, солі важких металів, радіонукліди і виводить їх з організму, значно посилює перистальтику кишечнику, зменшуючи ризик функціональних запорів, у тому числі в осіб літнього віку. У товстому кишечнику біоактивні речовини кореня вибірково стимулюють ріст біфідо - і лактобактерій, пригнічують розвиток патогенної мікрофлори, знижуючи ризик появи алергії.
Інулін розщеплюючись до фруктози, забезпечує транспорт глюкози в клітину за инсулиннезависимому шляху, бере участь у синтезі інсуліну, підвищує його активність у біохімічних процесах. Для хворих на цукровий діабет лопух краще, ніж фруктоза.
Препарати і витяжки з кореня лопуха забезпечують дію, схожу з інгібіторами протеолітичних ферментів, тому їх призначення актуально при ацетонемії, супутньої їй нудоті, прискореному серцебитті, діареї та інших симптомах. Відзначається довготривала ремісія на тлі нормалізації обмінних процесів, з тенденцією зниження рівня глюкози, за рахунок часткового відновлення синтезу інсуліну β-клітинами підшлункової залози. У випадках цукрового діабету II типу лопух підвищує чутливість рецепторів, взаємодіючих з інсуліном. Покращуючи ферментообразующую функцію підшлункової залози, корені лопуха оптимізують її роботу у хворих на цукровий діабет.
Володіючи комплексними властивостями, лопух нормалізує секретообразующую функцію шлунка і кишечника, сприяє загоєнню виразкових дефектів, покращує антитоксичну функцію печінки, стимулює відділення жовчі і відкладення глікогену в печінці. В експерименті встановлена противиразкова активність коренів лопуха, що перевершує ефект плантаглюцида і бефунгина.
У медичній практиці лопух розглядається як альтернативне джерело фенольних сполук, флавоноїдів, гідроксикоричних та органічних кислот. Фенольні сполуки і флавоноїди, що містяться в коренях, мають імуностимулюючої активністю, проявляють виражені антиоксидантні, противірусні та протизапальні властивості.
Він сприяє підтримці імунітету на високому рівні, пригнічує активність гіалуронідази, запобігаючи поширення інфекції, посилює фагоцитоз і активність макрофагів (поглинання бактерій, вірусів). При вірусних ураженнях, простудних захворюваннях, препарати лопуха знижують гостроту запальних процесів переважно за рахунок детоксикації, прискорюють одужання.
Коріння лопуха є універсальними полисорбентами. Пов'язуючи токсини загального порядку і ендотоксини, вони сприяють виведенню їх в легких транспортних формах нирками. Маючи високі детоксикаційні властивості, полегшує похмілля і знижують залежність від алкоголю.
Лопух виступає надійним коректором обміну речовин, покращує склад крові, має кровоочисними властивостями. Доведені протизапальні і протиалергічні властивості коренів.
Аспарагін міститься в корені, зареєстрований в сучасних дослідженнях як засіб з протипухлинною дією, стимулює апоптоз ракової клітини. Крім цього, відзначено підвищення ефективності протипухлинної терапії при прийомі препаратів лопуха. Наукові дослідження показали, що коріння лопуха є засобом фонової корекції важких деструктивних змін внутрішніх органів, закономірно розвиваються при проведенні поліхіміотерапії.
Детоксикаційні можливості коренів застосовуються для нормалізації станів при астенії, перезбудженні, дисфункції вегетативної нервової системи. При аденомі простати лопух проявляє свої протизапальні, регенеративні властивості, сприяє розсмоктуванню інфільтративних утворень, попереджає розвиток рубцевої тканини.
 Препараты лопуха способствуют улучшению минерального обмена, поддерживают необходимую реактивность организма при заболеваниях костно-мышечной и соединительной ткани, предотвращают отложения солей, содержащихся в сыворотке крови и тканях организма, в частности в почках, желчном пузыре, суставах.
 Выступая, как уролитическое, реминирализирующее, литолитическое средство, лопух улучшает растворимость мочевых камней в почках и мочевыводящих путях, облегчает их выведение с мочой. За счет медьсодержащего фермента уриказы, повышается растворимость солей мочевой кислоты, что определяет спектр назначений препаратов лопуха при подагре, мочекислом диатезе (нарушении обмена пуринов и мочевой кислоты). Лопух нормализует состав крови и мочи у больных подагрой с одновременным улучшением их клинического статуса. 
У дерматології лопух застосовується при себореї, запаленні сальних залоз, кропив'янці, нейродерміті, екземі, псоріазі, випаданні волосся, при рецидивуючому фурункульозі.

Основні
Виробник  ДаникаФарм
Країна виробникУкраїна
Вага100.0
Форма випускуРідина
Користувацькі характеристики
форма випускурідина
 • Ціна: 81 грн.