Кошик
134 відгуків
Омега-3 і вітаміни С. Е А, 30 шт по 5г - для серцево-судинної, сечостатевої систем, шлунково-кишкового тракту

Омега-3 і вітаміни С. Е А, 30 шт по 5г - для серцево-судинної, сечостатевої систем, шлунково-кишкового тракту

90 грн.

  • Очікується
+38097021-19-33
  • Графік роботи
  • Адреса та контакти
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Омега-3 і вітаміни С. Е А, 30 шт по 5г - для серцево-судинної, сечостатевої систем, шлунково-кишкового тракту
Омега-3 і вітаміни С. Е А, 30 шт по 5г - для серцево-судинної, сечостатевої систем, шлунково-кишкового тракту
90 грн.
Очікується
+38097021-19-33
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Омега-3 і вітаміни С. Е. А

Склад: ліпофільний комплекс з насіння гарбуза, плоди шипшини знежирені до 0,1%. Містить поліненасичені жирні кислоти, в тому числі омега-3, вітаміни А, Е, С, В1, В2, До, Р, РР, бета-каротин, пектини, макро і мікроелементи.

Рекомендовано: як додаткове джерело вітамінів С, Е, А; жирних кислот, в тому числі омега-3, з метою попередження або поліпшення перебігу хвороби серцево-судинної, сечостатевої систем, шлунково-кишкового тракту.

Вживати дітям з 3-х років по 1 пакетику (5,0 г), дорослим по 2 пакетика (5,0 г) один або кілька разів на день, під час їжі. Курс прийому – 1 місяць 2 рази на рік.

Спосіб вживання: вміст пакетика додати до їжі ( каші або салату).

Протипоказання при застосуванні: не рекомендовано приймати дітям до 3-х років і при індивідуальній непереносимості компонентів продукту. Перед прийомом рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Форма випуску: пакетики по 5,0 р.

Умови зберігання і строки придатності: в оригінальній упаковці, в сухому недоступному для дітей місці, при температурі до 25С – 12 місяців від дати виробництва.

Харчова (споживча), ккал/100г: жири -60,0, білки – 0, вуглеводи – 9,6.

Енергетична цінність (калорійність), ккал/100г: 578,4.

Що таке функціональні продукти (продукти спеціального медичного призначення) ТЗ «Ан-нушка»

Функціональні харчові продукти широко застосовуються в комплементарної (доповнююча) медицині і називаються в даний час продуктами спеціального медичного призначення. При цьому, не будучи лікарськими засобами, ці продукти роблять значний оздоровчу та профілактичну дію.

Групи функціональних харчових продуктів (продуктів спеціального медичного призначення) ТЗ «Ан-нушка»

В першу чергу, харчові продукти функціонального призначення, ТЗ «Ан-нушка», різноманітні як за асортиментом, так і призначенням. Вони включають: плоди розторопші подрібнені (консистенція – грубозернистий порошок); Протистресовий комплекс (масляниста рідина); Йод, селен, цинк, клітковина розчинна, Лютеїн з антиоксидантами, Пилок квітковий (обніжжя бджолине) – пакетовані порошки; Омега-3, вітаміни С, Е, А – суспензія.

Їх відмітною особливістю є те, що вони отримані за низькотемпературної технології – верхній поріг температури на всіх технологічних процесах їх виробництва не перевищував +40°С.

Функціональні харчові продукти (продукти спеціального медичного призначення), що виробляються з насіння сільськогосподарських рослин, сировини лікарських рослин та водоростей, вирощених за технологією органічного землеробства в екологічно чистих районах України. Функціональні продукти харчування (продукти спеціального медичного призначення) ТЗ «Ан-нушка» не містять ГМО, пестицидів, гербіцидів, нітритів, нітратів, важких металів та техногенних радіонуклідів.

Особливості складу функціональних харчових продуктів (продуктом спеціального медичного призначення) ТЗ «Ан-нушка»

Їх особливістю є точна, науково обґрунтована разова, добова та курсова дози. Наприклад, до складу 1 пакетика функціонального харчового продукту Йод, селен, цинк, клітковина розчинна входять (мкг/пакетик): мікроелементи: цинк – 1125; залізо – 531,50; мідь – 308,23; йод – 36,2; марганець – 31,65; селен – 17,80; Бор – 9,99; макроелементи (мг/пакетик), хлор – 267,7; фосфор – 21,25; вітаміни (мкг/пакетик) – В3 – 7,09; Е – 7,02; В1 – 3,96; В12 – 0,1; каротиноїди (мг/пакетик) – 141,05; збалансований комплекс амінокислот (г/пакетик) – 1,2.

Рецептури кожного з продуктів і їх призначення враховують особливості пацієнтів в комплементарній супроводі лікування певного захворювання або з профілактичною метою.

Призначення харчових продуктів функціонального (спеціального медичного призначення), ТЗ «Ан-нушка»

Призначення функціональних харчових продуктів (іноді називають біодобавок) різноманітно. Так, продукт плоди розторопші подрібнені застосовується як джерело флавоноїдів і флаволігнанів (комплексу силімарин-силібінін, силібін), для попередження або полегшення перебігу хвороб печінки, гепатобіліарної системи, органів травлення, нормалізації обміну речовин, у комплексному лікуванні продуктами як їх ще називають біодобавками вірусних гепатитів, у тому числі гепатитів В і С. Так само може бути використаний як продукт для схуднення.

«Протистресовий комплекс» (біодобавка) – натуральний заспокійливий засіб без спирту і цукру, застосовується для профілактики і полегшення перебігу хвороб, центральної і периферичної нервової систем, органів серцево-судинної системи, печінки, сечостатевої системи, полегшення перебігу клімактеричного періоду у жінок.

Продукт Йод, селен, цинк, растворимая клетчатка применяется с целью предупреждения возникновения заболеваний, связанных с недостатком этих элементов в пище и питьевой воде. В настоящее время купить препараты органического йода и применять их повседневно важно для поддержания нормального обмена веществ у населения на 25% территории Украины, главным образом, в Украинском Полесье, где остро ощущается недостаток йода в пище. Этих два продукта в интернете можно найти под ключевым словом биодобавки.

Продукт Лютеїн з антиоксидантами використовується головним чином як додаткове джерело натурального лютеїну, з метою попередження виникнення або полегшення перебігу хвороб органів зору. Як і більшість функціональних продуктів ТЗ «Ан-нушка» гелі-сорбенти можна придбати в аптечній мережі.

Продукт специального медицинского назначения Омега-3, витамины С, Е, А рекомендуется применять как дополнительный источник витаминов С, Е, А, полиненасыщенных жирных кислот класса Омега-3, с целью предупреждения или облегчения протекания заболеваний сердечно-сосудистой, мочеполовой систем, желудочно-кишечного тракта. Названные продукты можно купить тамже, где можно купить биодобавки в Украине или в аптечной сети, специализированных отделах магазинов. Пыльца цветочная (обножка пчелиная) предназначен для нормализации функций сердечно-сосудистой и мочеполовой систем. Однак основна дія даного функціонального продукту – нормалізація імунітету.

Основні
Виробник  Аннушка
Країна виробникУкраїна
Користувацькі характеристики
БрендАннушка
Свідченняяк додаткове джерело вітамінів С, Е, А; жирних кислот, в тому числі омега-3, з метою попередження або поліпшення перебігу хвороби серцево-судинної, сечостатевої систем, шлунково-кишкового тракту.
Спосіб застосуваннядітям з 3-х років по 1 пакетику (5,0 г), дорослим по 2 пакетика (5,0 г) один або кілька разів на день, під час їжі. Курс прийому – 1 місяць 2 рази на рік. Спосіб вживання: вміст пакетика додати до їжі ( каші або салату).
Форма випускупакетики по 5,0 р.
форма випускусашкові
  • Ціна: 90 грн.