Склад: топінамбур, амарант, плоди шипшини, екстракт спіруліни, екстракт конюшини лугового, екстракт левзеї сафлоровидной, валін, лейцин, ізолейцин, таурин.
Показання: рекомендується в якості вітамінного і загальнозміцнюючий засіб:
- при підвищених фізичних навантаженнях,
- для спортсменів,
- у період посиленого росту,
- у відновлювальний період після травм,
- при м'язовому болю, звичних вивихах, розтягненнях зв'язок,
- при запаленні навколосуглобових сумок,
- у відновлювальному періоді радикулітів, невритів, переломів кісток.
Дія:
- сприяє засвоєнню м'язовою тканиною кисню і поживних речовин,
- прискорює виведення з клітин продуктів обміну,
- чинить анаболічну дію,
- тонізує м'язи,
- зміцнює зв'язки і сухожилля,
- відновлює фізичні сили.
Рекомендації щодо застосування: по 1 таблетці 3 рази на день за 20 хвилин до їжі.
Цей та інші товари ви можете придбати в нашому інтернет-магазині dolgozhitel.com.ua
ПОДІБНА ДІЯ ТАКОЖ НАДАЮТЬ:
Аминофит «Венумфитам» таб.30 шт
Опис активних компонентів:
Амарант смаком і ароматом нагадує горіхи; містить рекордну кількість білка — 16-18 % , альбуміни і глобуліни зі збалансованим амінокислотним складом, в його листі і стеблах виявлено 18 стеролів, вітаміни В, С, Е, D, вуглеводи, флавоноїди (кверцетин, трефолин, рутин), величезна кількість мінеральних речовин. Плоди амаранту містять до 8% сквалену, який бере участь у процесах омолодження клітин, насичує їх киснем, а також стримує ріст і поширення новоутворень, виконує в організмі роль регулятора ліпідного і стероїдного обміну, зміцнює імунну систему організму, забезпечуючи тим самим, його стійкість до захворювань, володіє антибактеріальними, протизапальними регенеруючі властивостями, сприяє довголіттю. Препарати сквалену застосовуються для профілактики атеросклерозу, ішемічної хвороби серця, захворювань печінки. Будучи природним компонентом людської шкіри, сквален легко всмоктується, володіє унікальними ранозагоювальні властивості, використовується при лікуванні хвороб порожнини рота, екземи та трофічних виразок гомілки, післяопераційних ран, при лікуванні опіків. Вітамін Е в амаранте міститься у вигляді найбільш активної форми. Амарант є потужним антиоксидантом, нормалізує ліпідний обмін, знижує рівень холестерину в крові, застосовується для лікування та профілактики виразки шлунка, виразкового коліту, анемії, авітамінозу.
Шипшини плоди містять велику кількість вітамінів і мікроелементів, володіють широким жовчогінну, сечогінну, протизапальну, імуномодулюючу, бактерицидну дію. Покращують функцію шлунково-кишкового тракту, позитивно впливають на більшість окисно-відновних реакцій організму, зміцнюють судинну стінку, попереджають атеросклероз, сприяють зниженню тиску, виводять шлаки і токсини, активізують обмінні процеси, поліпшують пам'ять, знімають головний біль, стимулюють роботу статевих залоз, розчиняють конкрементів (каменів) у жовчному міхурі та нирках, які є джерелом вітамінів при інфекційних захворюваннях. Входять до складу оздоровчих програм, рекомендованих валеологами як полівітамінний комплекс в приготуванні лікувального чаю.
Екстракт спіруліни — це мікроскопічні синьо-зелені водорості. Вони є одним з основних елементів природного фітопланктону. Спіруліна містить фізіологічно збалансований склад білків, вуглеводів, вітамінів, амінокислот, мікроелементів і каротиноїдів (усього близько 50 найменувань). Спіруліна — джерело гамма-ліноленової кислоти, яка надзвичайно важлива при лікуванні сексуальних розладів, а в поєднанні з вітаміном Е покращує функцію органів репродуктивної системи та сприяє нормальному перебігу вагітності. Спіруліна містить практично всі вітаміни, причому їх активність значно вища синтетичних. Бета-каротину в ній міститься в 25 разів більше, ніж у сирій моркві, вітаміну В12 більше, ніж в будь-якому іншому живильному джерелі. До складу Спіруліни входять всі незамінні амінокислоти, мікроелементи: мідь, срібло, марганець, кальцій, магній, калій, натрій, фосфор, йод, селен. Це найбагатше джерело органічного заліза (у 58 разів більше, ніж у сирому шпинаті і в 28 разів більше, ніж сирої яловичої печінки). Спіруліна — джерело майже всіх відомих на сьогоднішній день антиоксидантів, які гальмують окислювальні процеси, що призводять до старіння організму, і перешкоджають зростанню ракових пухлин. Спіруліна засвоюється людським організмом на 95% і, за даними Всесвітньої Організації охорони Здоров'я, здатна захистити його від двох третин відомих хвороб, у тому числі від атеросклерозу, ішемічної хвороби серця, цукрового діабету.
Екстракт конюшини лугового містить ізофлавони-фітоестрогени, фенилкарбоновые кислоти, дубильні речовини, мікроелементи (цинк, мідь, кобальт, органічний фосфор), має протизапальну, потогінну, відхаркувальну, антисептичну, кровоспинну, ранозагоювальну, протинабрякову, десенсибилизирующим дією. Ефективний при головному болю, запамороченні, астенії, анемії, клімактеричному синдромі, кровотечах, при бронхіальній астмі і бронхітах різної етіології, незамінний як протиалергічний засіб, входить до складу лікувально-оздоровчих програм при ревматичних захворюваннях. Широко використовується в косметології як стимулятора захисних функцій шкіри: посилює її харчування і зменшує набряклість.
Екстракт левзеї сафлоровидной багатий біологічно активними речовинами, що накопичуються до кінця вегетації: алколоиды, экдистены, ефірні масла, інулін, солі фосфорної кислоти, дубильні й смолисті речовини, камедь. Надає тонізуючу і ноотропну дію на нервову систему (надає відчуття бадьорості, відновлює працездатність, інтелектуальні здібності); допомагає організму пристосуватися до несприятливих факторів навколишнього середовища: стресів, перевтоми, гіподинамії, перенапруження; використовується при синдромі хронічної втоми, депресії, виснаженні організму, дефіцит сну, безсоння, при наявності шкідливих умов праці, метеозалежності. Покращує кровопостачання головного мозку. Ефективний при частих простудних захворюваннях, в період підвищеної захворюваності на грип та інші вірусні інфекції як імунокоректор та імуномодулятор. Володіє вазорегулирующим (стабілізуючим фізіологічний тонус судин) властивістю: підвищує артеріальний тиск при гіпотонії, знижує його при гіпертонічній хворобі.
Лейцин — аліфатична незамінна амінокислота, що входить до складу всіх природних білків і відноситься до трьом базовим розгалужених амінокислот (валін, лейцин, ізолейцин). Діючи комплексно, вони захищають м'язові тканини і є джерелами енергії, а також сприяють відновленню кісток, шкіри, м'язів, тому їх рекомендують приймати у відновлювальний період після травм і операцій. Широко використовується валеологами в лікувально-оздоровчих програмах спортивної медицини. Лейцин також декілька знижує рівень глюкози (цукру) в крові і стимулює виділення гормону росту. До харчових джерел лейцину відносяться бурий рис, боби, м'ясо, горіхи, соєве і пшеничне борошно. Ефективний в лікуванні хвороб печінки, використовується як протишокову засіб, при токсикозах; входить до складу відбудовних засобів після хірургічних операцій. Виявлено, що лейцин в дефіциті у осіб з алкогольним синдромом.
Валін — аліфатична незамінна амінокислота, що входить до складу всіх природних білків і відноситься до трьом базовим розгалужених амінокислот (валін, лейцин, ізолейцин). Надає стимулюючу дію, необхідна для поліпшення метаболізму в м'язах, відновлення пошкоджених тканин, в якості джерела енергії. Валін — один з головних компонентів в рості і синтезі тканин, знижує чутливість організму до болю, холоду, спеки. Бере участь у регуляції нервових процесів, стабілізує гормональний фон, перешкоджає зниженню рівня серотоніну. Міститься в наступних продуктах: зернові, м'ясо, гриби, молочні продукти, арахіс, соєвий білок.
Ізолейцин — аліфатична незамінна амінокислота, що входить до складу всіх природних білків і відноситься до трьом базовим розгалужених амінокислот (валін, лейцин, ізолейцин). Вона необхідна для процесів енергозабезпечення, синтезу гемоглобіну, для стабілізації та регулювання рівня глюкози (цукру) в крові. Ізолейцин збільшує витривалість і сприяє відновленню м'язової тканини. Він необхідний при багатьох психічних захворюваннях; дефіцит цієї амінокислоти призводить до виникнення симптомів, схожих з гіпоглікемією. До харчових джерел ізолейцину відносяться мигдаль, кешью, куряче м'ясо, турецький горох, яйця, риба, сочевиця, печінка, м'ясо, жито, більшість насіння, соєві білки.
Таурин — вітаміноподібна речовина, яка сприяє поліпшенню енергетичного обміну в організмі, зниження вмісту глюкози (цукру) в крові, стимулює відновлювальні здатності м'язів, кісток, кришталика ока. Він важливий для росту, допомагає знімати стрес. Таурин входить до складу жовчі, яка необхідна для переварювання жирів, всмоктування вітамінів А, Е, Д і для підтримки нормального рівня холестерину в крові. Тому таурин корисний при атеросклерозі, набряках, захворюваннях серця, артеріальної гіпертонії і при ожирінні. Необходим для нормального обмена натрия, калия, кальция и магния, он не даёт задерживаться жидкости в организме, что позволяет эффективно бороться с отёками, предотвращает выведение калия из сердечной мышцы, что способствует профилактике нарушений сердечного ритма. Его применяют при лечении беспокойства и возбуждения, при эпилепсии, судорогах, мышечной дистрофии. Таурин входит в комплексную терапию рака молочной железы. Незаменим при всех формах ангиопатии (нарушение нервно-сосудистой регуляции) глаз, катаракты, снижении внутриглазного давления у больных глаукомой, лечении дистрофических заболеваний сетчатки. В назначении детям таурин способствует в улучшении умственных способностей, повышения концентрации внимания, укрепления памяти, уменьшения раздражительности и снижения уровня хронической усталости; взрослым — восстанавливать энергетику нервных клеток настолько, что и память, и внимание, и настроение резко улучшаются, нормализуется сон.
Противопоказания: индивидуальная непереносимость компонентов.
Форма випуску: 30 таблеток по 0,5 грама.
Основні | |
---|---|
Виробник | Примафлора |
Країна виробник | Україна |
Форма випуску | Таблетки |
Кількість в упаковці | 30 шт. |
Вага | 0.5 г |
Склад | топінамбур, амарант, плоди шипшини, екстракт спіруліни, екстракт конюшини лугового, екстракт левзеї сафлоровидной, валін, лейцин, ізолейцин, таурин. |
Для поліпшення | сну |
Користувальницькі характеристики | |
Спосіб застосування | по 1 таблетці 3 рази на день за 20 хвилин до їжі. |
Свідчення | при физических нагрузках рекомендуется в качестве витаминного и общеукрепляющего средства при повышенных физических нагрузках, для спортсменов, в период усиленного роста, в восстановительный период после травм. Способствует усвоению мышечной тканью кислорода и питательных веществ, ускоряет выведение из клеток продуктов обмена. Средство при физических нагрузках оказывает анаболическое действие, тонизирует мышцы, укрепляет связки и сухожилия, восстанавливает физические силы. Приймати при м'язовому болю, звичних вивихах, розтягненнях зв'язок, запалення навколосуглобових сумок, у відновному періоді радикулітів, невритів, переломів кісток |
форма випуску | таблетки |
- Ціна: 300 ₴