Ефірна олія Розмарину - поєднує відновлювальну, протизапальну та спазмолітичну дію. Воно вважається одним із найкращих імуномоделювальних і активізує внутрішні сили організму олій.
- Одне з головних впливів розмарину — протибольову та спазмознімальну, водночас це унікальне аромаолія, хоч би яке єдине, яке під час зняття болю не створює седативного ефекту. Воно добре справляється як із м'язовим болем, так і з втомою й скутістю м'язів.
- Розмарин часто застосовують для стимуляції діяльності нервової системи, зокрема, у разі локальних паралічів або порушень окремих функцій (ректи, моторика).
- Допомагає зняти запальні процеси у разі невритів, артритів і остеохондрозу, знімає головний біль і допомагає впоратися з втомою очей у разі підвищених навантажень.
- У сфері системи травлення розмаринова олія сприяє нормалізації роботи шлунка, усуненню застійних явищ, розчиняє пісок і каміння.
- Як антисептична олія її активно застосовують у разі ушкоджених ушкоджень шкіри та фурункульозів.
- Досить активно впливає це аромаолія та на роботу серця й судинної системи, сприяючи нормалізації кров'яного тиску, зміцнюючи судини та знімаючи застійні запалення у разі варикозу.
- Поліпшуючи не тільки мозковий кровообіг, але й якісно регулюючи коронарне кровообіг, дуже ефективно під час боротьби з дистоніями та гіпотонією.
- Розмаринова олія часто містить у собі перелік препаратів у разі ангінах та інших захворювань горла, але найефективніше вона в боротьбі з захворюваннями органів дихання, від звичайної застуди до серйозної астми, адже це аромаолія здатна дуже швидко проникати в організм.
ПРОТИВОПОКАЗАННЯ:
Ефірна олія, що видобувається з розмарину, досить активна, вона інтенсивно впливає на шкірні покриви, тому її не рекомендують застосовувати під час чутливої шкіри та вагітним.
Крім того, спазмолітичний ефект розмарину будується на підвищення м'язових скорочень і його не треба застосовувати людям, схильним до судом, а також хворим на епілепсію. Розмаринова олія може викликати стрибки тиску, тому її дуже обережно треба використовувати тим, хто страждає на гіпертонічну хворобу.
Тест на алергічну реакцію проводять обов'язково.
Розмаринова олія може викликати опіки на сонці.
ДОЗИВАННЯ:
Під час нанесення на шкіру олія розмарину викликає сильну реакцію печіння, якої не варто боятися: вона зникне не більш ніж за 3 хвилини. Попри такий активний характер, аромаолія не використовують у зменшеній концентрації.
- Для поліпшення характеристик різноманітних мазей, кремів, а також засобів для догляду (щоденного та спеціального) за волоссям і шкірою на кожні 5 грамів засобу додають по 3 краплі розмаринового аромаолії.
- Дуже ефективний вплив розмаринової олії проявляється в теплих компресах, але процедуру не можна проводити довше пів години та використовувати понад 3 крапель аромаолії.
- Для прийняття ванн олія розводять у базовій олії або меді, додаючи до 5 крапель розмарину на одну процедуру. Під час прийняття перших процедур будьте обережні: ароматичні ванни з розмарином можуть викликати сильне запаморочення, поки ви до них не звикнете.
- Розтирання проводять досить інтенсивною сумішшю, використовуючи на чайну ложку базової олії 6 крапель розмаринової. Таке ж дозування підходить і для масажних процедур.
- Для інгаляційних методів та аромаламп застосовують до 5 крапель олії, а дляперсональних кулонів — до 3 крапель.
Умови зберігання:
Ефірні олії зберігаються в щільно закупорених флаконах із темного скла за кімнатної температури в недоступному для дітей місці. Уникати потрапляння прямих сонячних променів. Термін зберігання: за дотримання герметичності паковання — понад 5 років.
Об'єм: 10 мл.
Основні | |
---|---|
Об`єм | 10 мл |
Виробник | Адверсо |
Дія | Болезаспокійливий |
Країна виробник | Україна |
Користувацькі характеристики | |
Бренд | Адверсо |
Свідчення | считается одним из лучших иммуномоделирующих и активизирующих внутренние силы организма масел. Одно из главных воздействий розмарина – болеутоляющее и спазмоснимающее, при этом это уникальное аромамасло едва ли ни единственное, которое при снятии боли не создает седативного эффекта. Оно хорошо справляется как с мышечной болью, так и с усталостью и скованностью мышц. Розмарин часто применяют для стимуляции деятельности нервной системы, в частности, при локальных параличах или нарушениях отдельных функций (речь, моторика). Допомагає зняти запальні процеси при невритах, артритах і остеохондрозі, знімає головний біль і допомагає впоратися з втомою очей при підвищених навантаженнях. У сфері системи травлення розмаринове масло сприяє нормалізації роботи шлунка, усуненню застійних явищ, розчиняє пісок і камені. В якості антисептичного масла його активно застосовують при інфікованих ушкодженнях шкіри і фурункулезах. Досить активно впливає це аромамасло і на роботу серця і судинної системи, сприяючи нормалізації кров'яного тиску, зміцнюючи судини і знімаючи застійні запалення при варикозі. Покращуючи не тільки мозковий кровообіг, але і якісно регулюючи коронарний кровообіг, дуже ефективний при боротьбі з дистоніями і гіпотонією. Розмаринове масло часто включають в перелік препаратів при ангінах та інших захворюваннях горла, але найбільш ефективно воно в боротьбі із захворюваннями органів дихання, від звичайної застуди до серйозної астми, адже це аромамасло здатне дуже швидко проникати в організм. |
Спосіб застосування | При нанесенні на шкіру масло розмарину викликає сильну реакцію печіння, якої не варто боятися: вона зникне не більше ніж через 3 хвилини. Незважаючи на настільки активний характер, аромамасло не використовують у зменшеній концентрації. Для поліпшення характеристик різноманітних мазей, кремів, а також коштів по догляду (щоденного і спеціальним) за волоссям і шкірою на кожні 5 грам кошти додають по 3 краплі розмаринового аромамасла. Очень эффективное заживляющее воздействие розмаринового масла проявляется в теплых компрессах, но процедуру нельзя проводить дольше получаса и использовать более 3-х капель аромамасла. Для принятия ванн масло разводят в базовом масле или меде, прибавляя до 5 капель розмарина на одну процедуру. При принятии первых процедур будьте аккуратны: ароматические ванны с розмарином могут вызвать сильное головокружение, пока вы к ним не привыкнете. Растирания проводят достаточно интенсивной смесью, используя на чайную ложку базового масла 6 капель розмаринового. Така ж дозування підходить і для масажних процедур. Для інгаляційних методів і аромаламп застосовують до 5 крапель олії, а дляперсональных кулонів – до 3 крапель. |
- Ціна: 90 ₴