Ефірна олія Пихти -Використовують у разі радикуліту, знімають зубний біль, лікує парадонтоз, мокру екзему, хронічну форму ангіни, допомагає у разі запалення легенів, грипу, бронхіту, хронічного нежитю, кашлю. Натуральний постачальник вітамінів і фітонцидів, необхідних організму. Усуває набряклість, запалення, біль у разі остеохондрозу, артрозів, невритів, невралгії. Підсилює гостроту зору під час перевтоми очей.
Пихта є найкращою олією для лікування переохолодження й обморожень, адже вона сприяє швидкому виходу організму з стресу в комбінації з місцевим анальгетизувальним і відновлювальним впливом.
Пихтова олія має комбінацію відхаркувального та знімного запалення властивостей, прекрасно заспокоює й усуває подразнення дихальних шляхів, зупиняє розвиток захворювань легенів і верхніх дихальних шляхів.
Як прекрасне натуральне джерело фітонцидів і провітамінів, ялинова олія чинить загальнозміцнювальну дію й ефективно стимулює як місцевий, так і загальний імунітет. Це одна з найсильніших протибольових олій у разі невритних, артрозів, невралгій і остеохондрозів, водночас знімальний вплив доповнений і противідтінковим ефектом. Ці ж властивості доречні й під час лікування подагри, ревматизму.
Піхтова олія також проявляє виражену судинозвужувальну та кардіотонічну властивості, стимулює підвищення тиску та усуває порушення кровообігу.
ЗАСТОСУВАННЯ В КОСМЕТОЛОГІЇ:
Косметологічні властивості ялицевої олії багато в чому вважають спірними й сьогодні. Для щоденного та регулярного догляду ялинова олія не підходить через маловигадливість реакцій і можливу токсичність, але ось для розв'язання серйозних приватних косметичних проблем її можна використовувати на гострих стадіях їх розвитку.
Він чудово підходить для лікування фурункульозу та гнійного висипу, швидкого зняття набряків і ефекту експрес-ліфтингу для шкіри, що старіє. В екстремальних умовах або в разі аномальної вираженості проблеми ялицева олія чинить антисептичний і дезодорувальний ефект на шкіру всього тіла, який буде особливо доречним під час подорожей і купання в невідомих по чистоті водоймах.
Пихтова олія — одне з найкращих для лікування дерматозу на стопах ніг.
ПРОТИВОПОКАЗАННЯ:
Протипоказань із застосування ялицевої олії досить багато, а запобіжностей — ще більше. Це одна з ефірних олій, категорично заборонених під час вагітності, у разі патології нирок, всіх видів виразкових захворювань і гастритів. Якщо ялинова олія призначена як терапевтичний засіб для приймання всередину, то в жодному разі не приймають натщесерце.
Пихтова олія схильна подразнювати шкіру під час нанесення, водночас окремі види ялиці, з яких добувають олію, можуть спричинити навіть дуже сильне подразнення. У певних випадках піхтова олія може викликати бронхіальні спазми, тому проводять не тільки сенсибілізувальний, а й аерозольний тест (наносять 1 краплю на хусток або ватний диск і вдихають пари впродовж 2-4 хвилин) на сприйняття оливи для виявлення індивідуальної нестерпності.
Сріблясту та білу ялинку застосовують тільки свіжу, бальзамічну — використовують у концентрації не більш ніж 10%, а решта — і зовсім не більш ніж 2% під час розчинення в базах із заспокійливими властивостями.
Жодна з ялицевих олій не можна наносити на шкіру в чистому нерозведеному вигляді, навіть найм'якше та щадне з маркуванням needle oil. Під час нанесення на шкірні покриви та слизові ялиці до 3 хвилин викликає активне холодне відчуття аж до морозного печіння, а під час внутрішнього приймання викликає печію та підташовування, з якими можна боротися додатковим прийманням чаю з м'ятою або кефіру (1 склянка)
ДОЗИВАННЯ:
Попри свої дратівливі властивості, у разі правильного дотримання дозування ялинкова олія не викликає активних неприємних симптомів, водночас звичайні концентрації олії не можна назвати заниженими:
- всередину ялинова олія приймають лише по 1 краплі до двох разів на день, обов'язково з густим або твердим транспортним засобом (повна чайна ложка варення, меду, суміш з олією, що поміщається в хлібну капсулу), запиваючи як мінімум склянкою кислою рідини;
- для ароматизації приміщень використовують стандартні 4-5 крапель ялиці на звичні 15 квадратних метрів кімнати;
- для аромамедаліонів, які можна використовувати під час застуди, грипу, в епідемічні періоди додають від 2 до 3 крапель ялицевої олії;
- інгаляції з концентрацією від 1 до 2 краплей ялицевої олії обов'язково обмежують 5 хвилин;
- ароматичні ванни, що застосовуються не тільки для психоемоційного ефекту, але й для зняття м'язово-суглобових і невралгічних болів, можна проводити у разі додавання від 6 до 7 крапель ялицевої олії в густому розчиннику;
- в такій самій концентрації використовують олію для знеболювального та загального масажу;
- для розтирання, особливо для зняття больових відчуттів, використовують 12 крапель ялицевої олії на 15 г основи;
- під час обморожування на столову ложку олії з макадамії додають 15 крапель ялицевої олії, водночас обов'язково зверху накладає теплу пов'язку;
- для збагачення експрес-засобів із розряду косметики та для використання у разі серйозних запальних процесів на 15 г основи додають від 4 до 6 крапель ялиці.
Умови зберігання:
Ефірні олії зберігаються в щільно закупорених флаконах із темного скла за кімнатної температури в недоступному для дітей місці. Уникати потрапляння прямих сонячних променів. Термін зберігання: за дотримання герметичності паковання — понад 5 років.
Об'єм: 10 мл.
Основні | |
---|---|
Виробник | Адверсо |
Дія | Протизапальне |
Вид ефірної олії | Ялиця |
Країна виробник | Україна |
Об`єм | 10 мл |
Користувацькі характеристики | |
форма випуску | масло |
- Ціна: 85 ₴