Кошик
509 відгуків

Препарати при гормональних порушеннях

При гормональних порушеннях порушується гормональний фон в людському організмі. В організмі представниць жіночої статі все руху управляються гормоном прогестероном і естрогеном, що відповідають за сексуальну зрілість, регулярний менструальний цикл і діяльність репродукційній системи. Тому вельми істотно, щоб ці гормони перебували в потрібному рівновазі, що забезпечить адекватне функціонування ЦНС і всіх внутрішніх органів. Збої у виробленні одного з об'єктів негативно відображаються на стані здоров'я жінок. Інтернет-магазин "Довгожитель" пропонує ефективні препарати на натуральній рослинній основі, які приймаються при гормональних порушеннях. З їх допомогою проведете якісну профілактику і зробите вагомий внесок у боротьбі з цим підступним, невидимим недугою. Інтернет-магазин знаходиться в Києві, замовити можна на сайті.

Схожі розділи:

Препарати при гормональних порушеннях у жінок

Гормональні збої багатоликі і безпосередньо залежать від деяких факторів, таких як віковий період жінок і загальний стан їх здоров'я. У дівчат-підлітків вони проявляються відсутністю менструального циклу або його нестабільним появою, недорозвиненням парних залоз зовнішньої секреції, посиленим ростом волосся на ніжному дитячому тілі, зайвої худорбою. У леді старшого віку (у період статевого дозрівання від 20 до 35 років) гормональний дисбаланс проявляється:

 • порушенням менструального циклу, його мінливістю, хворобливістю;
 • кровотечами з матки і складнощами в зачатті дитини;
 • поганим сном і підвищеною втомою, дратівливістю і запамороченням, болем у голові;
 • зниженням сексуального потягу і сухістю в статевих органах;
 • набряком і зайвою вагою;
 • перепадами артеріального тиску;
 • зростанням волосся на шкірному покриві, що свідчить про високому порозі вмісту в жіночому організмі чоловічого гормону – тестостерону.

Оскільки найбільш типовим симптомом гормональних порушень у таких вікових категоріях є проблеми з місячними, то їх допоможуть усунути спеціальні препарати при порушеннях менструального циклу. На сайті представлені різноманітні види препаратів:

 1. Фіточаї;
 2. Краплі;
 3. Трави;
 4. Капсули;
 5. Таблетки.

Всі зразки перевірені і відповідають стандартам якості.

В період носіння дитини гормональний дисбаланс може спровокувати загрозу його втрати, ускладнення під час пологів, проблеми з годуванням дитини грудьми, післяпологової депресії. Під час клімаксу при гормональних порушеннях жінки можуть страждати від тривалої головного болю, хворобливих відчуттів в суглобах, болю і змін у молочних залозах, загострень захворювань хронічного характеру, пітливості і втоми, апатії та депресії.

При виявленні подібних симптомів представницям прекрасної статі необхідно негайно записатися на прийом до гінеколога. Адже гормональні збої у жінок піддаються усуненню набагато легше на ранньому етапі, тому їх лікування може привести до позитивного результату, і воно буде більш успішним, коли лікар призначить для такої мети всі необхідні препарати.

Озвучимо причини дисбалансу: це – менопауза (у жінок після 40-ка років), пубертатний період (у дівчат), вагітність, пологи, прийом гормональних препаратів, часті стресові ситуації і хвилювання. Також нездоровий спосіб життя і погане харчування, зайві кілограми, гінекологічні недуги, різні інші хвороби, непомірні фізичні навантаження.

Пам'ятайте, що гормонам необхідно чітке рівновагу, зміна їх рівня провокує дисбаланс, що загрожує серйозними і неприємними наслідками для здоров'я, особливо для молодих дівчат. Тому намагайтеся керувати здоров'ям вчасно!

здійснюємо Відправку в межах України протягом 3 робочих днів. Додаткову консультацію можна отримати, зателефонувавши за телефоном, вказаною на сайті.

Ще розділи:

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner