Кошик
509 відгуків

Препарати при клімаксі

Коли поступово, з настанням певного віку, репродуктивна система у жінок згасає, тоді порушується гормональний фон, що відбивається на стані організму в цілому. Клімакс, як результат зниження порогу статевих гормонів прогестерона і естрогена, проявляється набором зайвої ваги, підвищеною пітливістю, припливами, дратівливістю, апатією, дискомфортом в статевих органах. З цим можна і потрібно боротися. Препарати при клімаксі допоможуть жінкам подолати неприємні відчуття і істотним чином підвищити життєвий тонус. Інтернет-магазин "Довгожитель" пропонує асортимент високоякісних препаратів на рослинній основі. В магазині є можливість доставки по Києву та Україні однією з відомих служб ("Нова Пошта"або "Укрпошта").

В асортименті також присутні наступні препарати:

Клімакс у кожної окремої жінки протікає індивідуально, починається в різних вікових періодах, тому його лікування має також індивідуальний підхід. Сьогодні фармакологія налічує чималу кількість спеціальних засобів, які в комплексі з вітамінами і дієтичним харчуванням допоможуть полегшити страждання. Чималу роль у цьому випадку відіграє здоровий спосіб життя і регулярні фізичні вправи.
Вам допоможуть таблетки від клімаксу, досить тривало утримують ефект, а також різноманітні гормональні засоби, які є найбільш ефективним лікуванням, але, на жаль, володіють масою протипоказань і побічних ефектів.
Сучасні негормональні препарати від клімаксу – альтернатива для жінок, яким не можна використовувати ліки на основі гормонів. До них відносяться фітопрепарати і Бади з рослин або з різних хімічних сполук. Їх застосування не шкодить ослабленому жіночому організму. Також рослинні препарати при менопаузі – це абсолютно новий, вельми ефективний і безпечний варіант розв'язання проблеми. Центральний механізм дії, що є головною перевагою перед іншими лікувальними засобами, не провокує ризику виникнення онкології. Більш того, негормональні препарати при клімаксі володіють прекрасним ефектом омолодження, що позитивним чином позначається на психологічному здоров'ї леді. Вони нормалізують жіночий гормональний фон, відновлюючи адекватний поріг естрогенів, підсилюють постачання біологічною рідиною всі органи і тканини, що зменшує негативний прояв неприємних симптомів недуги, послаблює припливи при клімаксі.
Важливо знати, що клімакс, який постійно супроводжують приплив і інші ознаки, самостійно лікувати не слід. В цьому випадку необхідна консультація фахівця. Зверніться до Вашого лікаря, а інтернет-магазин допоможе вибрати з призначеного кращий варіант і зручну для Вас форму препарату.
З повагою, інтернет-магазин “Довгожитель”(Київ).

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner