Кошик
509 відгуків

Препарати при мастопатії

У світі стрімко зростаючого прогресу і розвитку новітніх технологій залишаються складні проблеми у вирішенні стану здоров'я людства. Сьогодні фіброзно-кістозна хвороба вражає 8 жінок з 10 і з кожним роком значно «молодшає». Доброякісний захворювання виникає при порушеннях гормонального рівноваги в організмі і вимагає негайної терапії. Інтернет-магазин "Довгожитель" реалізує якісні препарати від мастопатії, які не шкодять здоров'ю і дають позитивний результат у складі комплексного лікування.

Схожі розділи:

Гелі для інтимної гігієни, Препарати при мастопатії, Препарати при клімаксі

Лікування

Терапія мастопатії грудях не передбачає будь-якого прийнятого алгоритму. Кожен випадок має індивідуальний характер, що припускає аналогічний підхід лікаря. Багато лікарів радять починати боротьбу з недугою з призначенням дієтичного раціону, тому що  споживання кофеїну, теофіліну і теоброміну безпосередньо пов'язане з його розвитком. Їх обмеження або повна відмова зменшує біль і напругу в молочних залозах.

Мастопатія грудях також припускає лікування вітамінними комплексами, оскільки вони мають потужний профілактичний результат. Вітаміни посилюють дію лікарських препаратів, що зменшують їх побічні ефекти, зміцнюють захисні сили організму, стабілізують роботу ЦНС.

Гормональні препарати при мастопатії є найбільш властивим методом лікування. Сучасні онкологи та мамологи, гінекологи і хірурги мають багато даних про ефективне використання гормональних методів терапії доброякісної хвороби молочних залоз у жінок. Але таке лікування протипоказано в період вагітності і лактації, кровотечах з невідомим джерелом, різних пухлинах.

Народна медицина пропонує проводити лікування мастопатії народними засобами: травами, мазями, таблетками. Трави приймають всередину у вигляді відварів і настоїв, таблеток від мастопатії. Цілюще зілля усуває набряклість і біль, виводить токсини з молочних залоз, чинить протизапальну дію. Чимале число рослин і трав зміцнюють судини, покращують рух біологічної рідини в організмі, тим самим, перешкоджають перетіканню доброякісних новоутворень в злоякісні. Лікувальні трави при мастопатії також прекрасно зміцнюють імунітет, дають ослабшему стійкість і опірність організму до дії вірусів і бактерій. Така терапія має величезну перевагу перед іншими методами полягає воно – в безпеці і відсутності протипоказань. Єдиний мінус – тривалість курсу лікування. Для зовнішнього застосування при мастопатії застосовують мазь.

Мастопатія – недуга серйозний, поетому лікування має призначати тільки фахівець і які саме препарати потрібно приймати вирішує теж він.

Коротку консультацію може дати менеджер нашого магазину, зорієнтувати з приводу замовлення на сайті і вже за кілька днів товар буде у Вас. Здійснюємо доставку по Києву та Україні службами доставки Нова Пошта чи Укрпошта.

Ще розділи:

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner