Кошик
509 відгуків

Гелі для інтимної гігієни

Область промежини у жінок вимагає ретельного і правильного догляду. Досить часто леді, намагаючись позбавитися від дискомфорту, посилюють гігієну, використовуючи недешеві лікарські препарати. Хоча не завжди причиною неприємних відчуттів зовнішніх статевих органів є віруси, грибки і бактерії. Нерідко, вдало підібраний гель для інтимної гігієни вирішить проблему набагато якісніше і без ускладнень у стані здоров'я, ніж пропоновані дорогі лікувальні речовини.

Схожі розділи:

Гель для інтимної гігієни: користь, якість, безпека

з Огляду на те, що магазини та аптеки сьогодні переповнені подібними продуктами, хороший вибір засоби для інтимної гігієни зробити нелегко. Щоб придбати якісний гель, необхідно озброїтися певними знаннями, що характеризують його, які допоможуть уникнути неприємностей і розчарувань. Отже:

  1. 1.     Рівень його кислотності повинен бути ідентичним кислому середовищі здорового жіночого піхви (приблизно рН 4). Таким чином, гель буде сприяти зміцненню природної мікрофлори, не порушуючи її рівноваги. Це дозволить уникнути інфікування.
  2. 2.    Гель або  крем для інтимної гігієни повинні мати у своєму складі молочну кислоту (важливий інгредієнт), підтримуючу адекватний рівень рН слизової оболонки статевого апарату.
  3. 3.     Також витяжка алое і ромашки. Алое – зволожує шкірний покрив, ромашка – загоює і усуває запальні процеси.
  4. 4.     Обов'язковий склад продукту – антисептики рослинного походження (кора дуба, календула). Наявність таких цілющих рослин перешкоджає надмірному розмноженню в жіночих статевих органах вірулентною мікрофлори.
  5. 5.     Важлива складова гелю для інтимного догляду – природний антибіотик – масло чайного дерева, що володіє потужним антисептичною дією і засобом, який попереджає виникнення числа неприємних гінекологічних недуг.
  6. 6.     Для зволоження шкірного покриву, усунення різного роду дратівливих факторів, загоєння мікротріщинок в гель додають D-пантенол.
  7. 7.     До складу подібних продуктів високої якості можуть входити фитосфингозины, активована гліціррізіновая кислота. Перші –  володіють антибактеріальними властивостями, кислота – підтримує рівновагу рН і мікрофлори жіночої статевої системи.
  8. 8.     Часто в гелі додають гліцерин, який здатний затримувати рідину, тим самим, зволожуючи шкірний покрив інтимної зони.

Гель для інтимної гігієни з зазначеними інгредієнтами – це правильний вибір, який допоможе тримати в тонусі весь організм.

Ще розділи:

Препарати при мастопатії Препарати при клімаксі Препарати при молочниці і ерозії шийки матки 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner