Кошик
509 відгуків

Натуральні сорбенти для очищення організму

Сучасний життєвий ритм, стан екології, живильний раціон, в якому велика частка модифікованих продуктів, припускають очищення організму навіть у людини з відмінним здоров'ям. Зробити це можна, використовуючи рослинний сорбент, який дарує нам природа. Цей продукт здатний увібрати і видалити з організму людини мікроби і віруси, токсини і алергени, а також не розщеплені вуглеводи. Інтернет-магазин "Довгожитель" приготував для Вас найкращі варіанти таких препаратів за найкращими цінами. В асортименті товари тільки надійних відомих виробників. Можемо запропонувати доставку по Києву і Україні. Телефонуйте або замовляйте онлайн.

Перед людиною виникає цілком природне запитання: а як очистити організм від токсинів без шкоди для свого тіла, і в яких конкретних випадках слід здійснювати такий процес? Безконтрольне споживання сорбентів не принесе користі, а в деяких випадках може і нашкодити здоров'ю.

Очищати організм слід за показниками, серед яких:

 • гостре отруєння організму харчовими продуктами або речовинами різного походження;
 • надлишок алкоголю в біологічній рідині;
 • передозування ліків та наркотичних речовин;
 • хвороби нирок і печінки;
 • ревматизм;
 • бронхіальна астма;
 • алергія;
 • полегшення похмілля.

Натуральні сорбенти при отруєнні схожі на липучку, що збирає шлаки і токсини на себе.Серед них – пектин, високоефективний профілактичний і лікувальний ентеросорбент природного походження, який міститься у фруктах і водоростях. Потрапляючи в ШКТ, пектин розбухаючи, поглинає рідину з просвіту кишечника і, просуваючись, чіпляє отрути і токсини, а потім виводить їх з організму природним шляхом. Засоби, які містять пектин, прописують при запорах, інтоксикації, отруєннях і для зниження ваги. Природні ентеросорбенти – це також і целюлоза, складова частина клітинних оболонок рослин; висівки і клітковина. Клітковину, як рослинний сорбент, використовують для виведення шлаків з кишечника при атеросклерозі, запорах. Її є багато в агрусі і чорносливі, гороху і квасолі, яблуках і бананах, динях та грушах, у житньому хлібі і пшоні. Натуральні сорбенти споживають з тими поживними продуктами, в яких вони знаходяться в найбільшій кількості.

Алкоголізм і наркоманія на сьогодні часті захворювання, які руйнують не тільки здоров'я пацієнта, але його психіку і функціональні органи. Тому таким пацієнтам проводять в першу чергу детоксикацію організму. Без такої процедури подальше лікування не представляється можливим в принципі.

Детоксикація організму – це процес знезараження, очищення організму хворого від отрут і токсинів, перший крок на шляху до позбавлення від впливу алкоголю і наркотиків і здійснювати її можна, застосовуючи природні сорбенти. На відміну від хімічних сорбентів, які використовує традиційна медицина (наприклад, для лікування злоякісних пухлин), натуральні – практично не мають протипоказань і не шкодять здоров'ю людини.

Сорбент, як унікальний натуральний продукт для поглинання і виведення з організму отрут з токсинами, випускають різноманітними формами:

 • Таблетки;
 • Паста;
 • Порошок;  
 • Гель;
 • Гранули і драже.

Інтернет-магазин "Довгожитель" давно зарекомендував себе як виконавчий продавець дійсно якісних препаратів вітчизняного виробництва з високоякісного вітчизняного сировини. Доставка по Києву і Україні від 1-го до 3-х днів (залежно від типу доставки). Відкриті для порад і консультацій. Купити недорого і не переживати про якість - це до нас.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner