Кошик
509 відгуків

Природні антибіотики, противірусні та протигрибкові препарати

Щодня організм людини зіштовхується з величезним числом мікроорганізмів, які не зовсім нешкідливі і можуть спровокувати ряд серйозних захворювань, особливо тоді, коли поріг захисних сил організму суттєво знижений. Інфекційні агенти: бактерії, віруси та гриби - викликають такі хвороби, лікування під силу яких можливо тільки антибактеріальних препаратів. Але, на жаль, вони, вбиваючи хвороботворні мікроорганізми, завдають шкоди здоровим клітинам. Вихід є – це антибіотики, препарати проти вірусів і грибів у складі з натуральними інгредієнтами. Вони вибірково впливають на потрібні мікроорганізми, діють локально, а також миттєвий ефект більш м'яко впливає на організм. Саме тому інтернет-магазин "Довгожитель" пропонує дані препарати в якості профілактичних. Класичні фармацевтичиские препарати спалюють усе на своєму шляху, у той час як "рослинні" володіють певним спектром дії. Ефективність відчувається після системного прийому і характеризується поліпшенням самопочуття. Ми здійснюємо відправку товарів по Києву та Україні. Зателефонуйте нам або зробіть замовлення на сайті.

В асортименті також присутні наступні препарати:

У більшості лікувальних засобів природного етіології є антибіотичні властивості. Одні рослини мають їх більше, інші – менше. Природні антибіотики, так само як і медикаменти, виготовлені синтетичним способом, мають свій спектр дії.

         Природні антибіотики – этотравы високою цілющої сили, які збирають в екологічно чистих місцях країни. Це деревій і полин гіркий, багно і пижмо, подорожник великий і елеутерокок, пустирник п'ятилопасний. Цілюща сила лікарських рослин здатна придушити розмноження білого стафілокока, протея, ентеробактерій і ліквідувати кишкову паличку. Шавлія і календула, цетрарія і чистотіл, евкаліпт мають сильну бактерицидну і бактеріостатичну впливом на стафілокок і стрептокок, пневмокок і на інфекції, що викликають хвороби сечостатевої системи у жінок.  Антибактеріальні препарати витяжок з трав високої біологічної активності без шкоди здоров'ю можуть усунути низку небезпечних інфекційних недуг. Антибіотики з природи це часник, прополіс і мед, хрін і ісландський мох. Ліки на їх основі володіють антисептичними і биостимулирующими властивостями. Їм під силу – усунення всіх інфекційних захворювань верхніх дихальних шляхів.

         Серед природи зростають натуральні противірусні інструменти. Це трави комірник і бузина чорна. Ліки з гадючника здатне вбити вірус грипу і підвищити імунітет, при своєчасній терапії – знищити вірус герпесу, в тому числі і генітального, полегшити перебіг гепатиту і панкреатиту вірусної етіології. Ліки з бузини чорної – не поступається по силі впливу найпотужнішим антибіотиків і допомагає при циститі і пієлонефриті, простатиті та багатьох хвороб сечостатевого апарату. З витяжок подібних рослин і трав виготовляють ефективні природні противірусні препарати. Противірусні ліки практично не мають протипоказань, і їх прийом підсилює дію медикаментозних лікувальних засобів.

         Серед населення земної кулі мікоз є досить поширеним недугою і з роками постраждалих від грибка менше не стає. Вчені такий феномен пояснюють безконтрольної терапією антибіотиками. Тому сьогодні дуже актуальні натуральні протигрибкові засоби, які благотворно впливають на шкірний покрив і підвищують поріг імунітету. Протигрибкові трави м'яко і лагідно впливають на організм людини і на відміну від сучасних медичних препаратів можуть гарантувати усунення хвороби і відсутність рецидивів. Щоправда, лікування належить тривале.

         Підвищуючи ступінь захисних сил організму, природні протигрибкові засоби для внутрішнього прийому зміцнюють власне захист організму від небезпечної інфекції. Найбільш ефективні рослини з таким впливом: м'ята і листя календули, материнка і чорний горіх, трава чебрецю і трава вероніка.

         Терапія згаданими засобами на рослинній основі – це реальний успіх в боротьбі з різними захворюваннями.

Пропонуємо відправку по території України протягом 1-3 робочих днів. Якість продукції гарантована і відображено у відгуках клієнтів. Ми продаємо тільки сертифіковані товари і допомагаємо інформацією, консультуючи в процесі підбору.

З повагою, інтернет-магазин "Довгожитель".

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner