Кошик
509 відгуків

При цукровому діабеті

Сьогодні вченими доведено, що ендокринне захворювання, яке провокує абсолютна або відносна недостатність гормону інсуліну, розвивається як результат спадкової схильності. Серед сприяючих причин виділяють ожиріння і вірусні інфекції, нервові стреси і вік, артеріальна гіпертензія, підвищене згортання біологічної рідини, малорухливість і прийом деяких лікарських препаратів, наприклад, тіазидних діуретиків, стероїдних гормонів. На жаль, лікувати недугу нелегко, а остаточно вилікувати майже неможливо. Але підтримувати стан здоров'я треба і можна. Сучасні медикаментозні засоби, без сумніву, допомагають у вирішенні такої проблеми, але мають ряд протипоказань і високу ціну. Гарною альтернативою для них може бути ліки від діабету, створене з витяжок цілющих трав і рослин, зібраних в екологічно чистих місцях країни. А представлені всі вони на сторінках сайту "Довгожитель". У нас підібрані тільки високої якості. Можемо запропонувати для покупця адекватну ціну і високий рівень обслуговування. Головний офіс знаходиться в Києві, проте простори інтернету роблять доступними у будь-якому куточку країни.

В асортименті також присутні наступні препарати:

Цукровий діабет розрізняють 1 і 2 типу. Механізм зародження діабету 1-го типу полягає в недостатній секреції інсуліну бета-клітинами підшлункової залози. 2-го типу виникає внаслідок зниження інсулінорезистентності, у жінок у період вагітності може виникнути гестаційний цукровий діабет і існує МОДА-діабет з групи аутосомно-домінантних хвороб. Таблетки від цукрового діабету, виготовлені на основі лікарських рослин з високою біологічною активністю – реальний помічник в усуненні симптомів недуги і полегшення його перебігу.Але, без зміни способу життя, спрямованого на зменшення ваги, корекції АТ, порогу ліпідів в біологічній рідині успіх у лікуванні небезпечної хвороби просто неможливий. Таблетки від діабету з природними складовими і без ступеня ризику для здоров'я не дадуть самі по собі позитивного результату, якщо пацієнт не прийме особисті заходи для поліпшення якості здоров'я. Діабетикові потрібно переглянути свій живильний раціон. Він повинен включати спеціальні продукти при діабеті. бажано зробити Свій вибір на користь молочної продукції, овочів (крім картоплі), риби, м'яса птиці, цільнозернових каш. Страви повинні бути порційними, не можна переїдати. Добова калорійність споживаної їжі у жінок не повинна перевищувати 2000, а в чоловіків 2200 ккал. У плані складання добового меню, слід пам'ятати, що пацієнти з 1 типом цукрового діабету можуть харчуватися, як здорові люди, виключивши смажену, копчену, жирну їжу. Хворим 2 типу необхідна інсулінова терапія, тому список продуктів при цукровому діабеті у цьому випадку повинен бути правильно розрахованим для дотримання рівня цукру з мінімальним відхиленням від норми. Кожен продукт має свою «хлібну одиницю» – показник зміни рівня глюкози в крові після його споживання. Існує список продуктів при цукровому діабеті з зазначенням глікемічного індексу найбільш поширених продуктів і їх харчову цінність на 100 р. Згідно ГІ продукти поділяють на 3 види:

  • ·        з низьким ГІ, його значення не перевищує 49;
  • ·        з середнім ГІ, із значенням від 50 до 69;
  • ·        з високим значенням ГІ – понад 70.

         Слід зазначити, що при діабеті 2 типу хворим необхідно низковуглеводний раціон харчування, прийнятні спортивні тренування, а також цукрознижувальні препарати, для підтримання концентрації цукру в крові на необхідному рівні.

         Сьогодні існує великий вибір цукрознижувальних препаратів нового покоління для діабету 2 типу. Всі вони відрізняються механізмом впливу, мають свої свідчення і протипоказання, небажані реакції.

         Цукрознижувальні препарати з натуральними інгредієнтами не мають побічних ефектів, тому їх застосування пацієнтами-діабетиками 2 типу є нешкідливим.

         Хвороба, якщо її не контролювати, може викликати серйозні ускладнення, які можуть стати причиною інвалідності, навіть смерті. Первинна профілактика цукрового діабету зможе попередити його появу, а вторинна – перешкодить розвитку його ускладнень, якщо діагноз встановлений. Профілактика діабету і шляхи її різноманітні: первинна – це бесіди, санбюллетени  розповідають людям про те, як не захворіти небезпечним недугою; вторинна – передбачає відповідну терапію недуги. Запобігти розвитку хвороби цілком можливо з допомогою фітотерапії. Препарати на рослинній основі в комплексі з іншими методами профілактики допоможуть «приборкати» розвиток СД.

Сайт "Довгожитель" завжди радий вітати на сторінках інтернет-магазину. Займаємося продажем якісної продукції перевіреної часом, клієнтами та відповідними службами за стандартами якості. Відправляємо товар протягом одного-трьох робочих днів. Телефонуйте або оформляйте замовлення на сайті, швидко зорієнтуємо за асортиментом і способом застосування продукції.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner