Кошик
509 відгуків

Для гігієни порожнини рота

У людини, яка регулярно стежить за станом порожнини рота, рот завжди здоровий, зуби – чисті і без наявності зубного каменя, десни – мають рожевий колір і не кровоточать в процесі чищення зубною щіткою, дихання – надзвичайно свіже і приємне.Здорові зуби і ясна можуть бути у кожного з нас, для цього необхідно просто за ними доглядати, підтримуючи адекватну гігієну ротової порожнини. В інтернет-магазині Довгожитель Ви можете придбати кращі натуральні зубні пасти, гелі, ополіскувачі для догляду за зубами і яснами, виготовлені на основі лікарських трав і рослин з багатим вітамінним складом. Такі продукти гарантируютздоровье зубах і яснах, а також не дозволять розмножуватися різних мікробів, проявитися карієсу, пародонтиту, гінгівіту, кровоточивості ясен.

Если находитесь в Киеве, то получить заказ можно за 1 день, а в более отдаленные уголки Украины доставка займет максимум 3 дня. Для получения более подробной информации, позвоните в магазин за номером, указанным на сайте. Гарантируем качественную консультацию по вопросам, которые касаются ассортимента магазина.


      Багато аналогічні засоби, які ми бачимо в супермаркетах і в косметичних магазинах мають тільки гігієнічний результат, мета якого – усунення неприємного запаху, але не лікування її причини. Ополіскувач для рота, містить активні рослинні речовини, що володіють протизапальною, терпкою, антибактеріальну, протигрибкову, дезодорує, знеболюючою дією може вирішити таку проблему. На відміну від багатьох синтетичних ополіскувачів, продукт на рослинній основі не порушує сапрофітну мікрофлору порожнини рота. Тобто, його використання не шкодить здоров'ю зубів і не порушує цілісність ясен.

     Существует еще одна проблема, которая, в основном, волнует курильщиков и любителей крепкого кофе – потемнение эмали зубов. Специально для таких клиентов изготавливают отбеливающие зубные пасты на растительной основе. Применение такого продукта также является безопасным: процесс отбеливание зубной эмали происходит мягко и щадяще, не нарушая ее структуры. Купить зубную пасту на растительной основе можно во многих городах, но самым надежным поставщиком является Киев.

Бережіть здоров'я зубів, доглядайте за ними, використовуючи препарати з рослинними складовими, і тоді оточуючі будуть захоплені їх білизною і походить від вас свіжим, чистим подихом.

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner