Кошик
509 відгуків

При варикозі. Венотоніки.

Хвороба вен нижніх кінцівок може ускладнити життя людині. Варикоз потрібно лікувати комплексно. Разом з медикаментозною терапією пацієнтам необхідно дотримуватися найпростіші профілактичні заходи і не забувати про високу якість препаратовна рослинній основі, що усувають захворювання. Варикозне розширення вен передбачає лікування цілющими травами, з витяжок яких створені спеціальні фітотерапевтичні препарати. Саме 100% таких є в асортименті магазину. Ми повністю довіряємо силі природи, адже ефективність препаратів на рослинній основі доведена протягом багатьох років. Ми доставляємо товари по Києву, а також у будь-яке місто України. Ціни більш ніж конкурентні.

В асортименті також присутні наступні препарати:

Наскільки є ефективним лікування варикозу засобами фітотерапії? Багато медикаментозні препарати від цієї недуги мають протипоказаннями і побічними ефектами. Є вони і у препаратів з рослинними складовими, але значно меншою мірою. Так що скидати з рахунків перевірені роками препарати для зміцнення судин, що допомагають зменшити ознаки захворювання, не варто.

         Венотоники представляют собой группу лечебных средств в составе с растениями и травами, способных улучшить состояние стенок сосудов, отток биологической жидкости, лимфы, урегулировать кровообращение. Этогель от варикоза, мазь от варикоза. Сегодня есть немалое число мазей, кремов, гелей от заболевания, все они делятся на несколько разновидностей в зависимости от действующих активных веществ. Мазь Конский каштан состоит из вытяжки семян эскулуса. Продукт зміцнює стінки судин і найтонших судин – капілярів, зменшує хворобливі відчуття і набряклість ніг.Така мазь для вен у своєму складі має значну кількість флавоноїдів, дубильних речовин, сапонінів, рутина, які важливі для зниження проникності судин і капілярів і для зміцнення їх стінок.

         З допомогою венотоников остаточно усунути хворобу неможливо, але можна зменшити прояв її симптомів і зупинити виникнення більш тяжких наслідків. Сучасні флеботонікі не завдають шкоди організму і добре переноситься всіма пацієнтами. Варикоз піддається терапії результативніше, коли лікування зовнішнє підтримують препарати фитотерапи і для внутрішнього застосування.

         Засіб від варикозу і його вибір залежить від порогу захворювання, вікового періоду людини, стану здоров'я та інших обставин. Лікарі радять не затягувати терапію варикозу, на їхню думку – це найбільша помилка хворих. Фітотерапевти підтримують цю думку і констатують факт, що препарати з рослинними складовими можуть допомогти на початковій стадії патології. При грамотному підборі засобів і адекватному лікуванні в такому випадку можливе повне одужання.

         Кращий засіб від варикозу профілактичні заходи, спрямовані на його попередження:

  • -рух;
  • -зручне взуття та одяг;
  • -походи в басейн;
  • -піші прогулянки на свіжому повітрі;
  • -помірне заняття спортом;
  • -прийом препаратів з рослинними інгредієнтами.

Однак якщо дані рекомендації Ви прочитали занадто пізно і у Вас вже сталася неприємність, звертайтеся до нас. Інтернет-магазин "Довгожитель" допоможе підібрати потрібні препарати, а також проконсультує щодо питань профілактичного лікування варикозного розширення вен.

З повагою, "Dolgozhitel", Київ.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner