Кошик
501 відгук

Вітаміни для зору. Лютеїн і зеаксантин.

Багато людей з добрим зором починають замислюватися про нього, коли їм виповнюється 50 або 60 років, коли «зорова картинка» стає трохи розмитою. Але якщо вам за 40, ви повинні почати захищати свої очі лютеїном вже зараз.

Що таке лютеїн?

Лютеїн - це природний каротиноїд, часто званий «очним вітаміном». Людина отримує його з їжі. Міститься лютеїн в продуктах, таких як фрукти і овочі, включаючи манго, кукурудзу, моркву, гарбуз, помідори, і особливо в темно-зелених листових овочах, таких як шпинат і капуста. Вважається, що лютеїн разом з зеаксантином, які формують жовтий сегмент очної сітківки, поглинають синій світло - шкідливий компонент сонячного світла, а також захищають сітківку від впливу вільних радикалів. Гострота зору залежить від вмісту Лютеїну в сітківці. Недостатній захист сітківки призводить до її дегенерації і погіршення зору.

Чому лютеїн так важливий для очей? 6 головних причин приймати лютеїн.

Причина №1. Лютеїн забезпечує необхідне харчування для наших очей і шкіри - єдиних органів, які безпосередньо піддаються впливу зовнішнього середовища.

Причина №2. Лютеїн зменшує вплив на сітківку шкідливих вільних радикалів.

Причина №3. Лютеїн відфільтровує високоенергетичні потоки синього світла, що виходить від джерел штучного освітлення, комп'ютерів, флуоресцентного світла і сонячного світла, джерела вільних радикалів.

Причина № 4. - Лютеїн в поєднанні з зеаксантином може знизити інтенсивність синього світла на сітківці до 90%.

Причина №5. - Лютеїн високо концентрується в макулярної області сітківки, в якій перебуває більшість фоторецепторів.

Причина №6. - Лютеїн не виробляється нашим організмом, а надходить у нього разом з їжею. Зеаксантин, у свою чергу, виробляється в сітківці ока за умови достатньої кількості лютеїну.

Причина №7. Деякі дослідження показали, що прийом добавок може поліпшити зір у людей, у яких вже є катаракта або дегенерація жовтої плями.

 

Скільки лютеїну потрібно?

Дослідження показують, що вам потрібно 6-10 мг на день лютеїну, щоб забезпечити надійний захист зору. Можна, звичайно ж, вживати здорову їжу і отримувати з неї необхідну добову кількість лютеїну, але вам доведеться поїсти ...

· 2,5 миски сирого шпинату

· 4,5 склянки консервованого зеленого горошку

· 6 мисок приготовленої брокколі

· 12 мисок приготовленої зеленої квасолі

...кожен день!

В связи с этим, к сожалению, большинство из нас получают скудное количество - всего 1-2 мг лютеина каждый день. Это лишь малая часть того, что нам нужно, чтобы глаза получили необходимую питательную поддержку. По этой причине многие предпочитают использовать ежедневную добавку лютеина.

Предлагаем обратить внимание на:

1. «Синхровитал VII» (ТМ Сибирское здоровье) – лютеин комплекс для поддержки зрения и защиты зрительных клеток от старения.

2. «Тримегавитал-Лютеин и зеаксантин. Суперконцентрат» (ТМ Сибирское здоровье)- идеальный дуэт для предупреждения возрастной дегенерации сетчатки глаза.

3.Вітаміни для очей «Essentials. Аронія і лютеїн» (ТМ Сибірське здоров'я)-краща профілактика пошкоджень сітківки ока і кришталика.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner