Кошик
501 відгук

Вітаміни для жінок. Потреби жіночого організму після 50 років.

У повсякденному житті ми можемо задовольнити більшу частину потреби нашого організму у поживних речовинах, дотримуючись харчування з вмістом великої кількості свіжих овочів і фруктів. Але все ж певні потреби повинні задовольнятися з допомогою біологічно активних добавок і особливості цих потреб змінюються з віком.

Жінкам старше 50 років необхідні мікроелементи, які, крім усього іншого, позитивно впливають на гормональний баланс, здоров'я кісток і зору. Якщо ви вже зіткнулися з гормональним дисбалансом або станом, що вимагає корекції, або ж хочете провести профілактику порушень жіночого здоров'я, читайте далі і ви дізнаєтеся, які вітаміни є кращими для жінок після 50 років.

Кальцій

В той час як чоловікам після 50 кальцій корисний, жінкам він життєво необхідний, оскільки в цьому віці вони піддаються високому ризику розвитку остеопорозу. Дослідження показують, що відсутність фізичних вправ, погане харчування і часте вплив стресових навантажень підвищують ймовірність розвитку остеопорозу у жінок. Тому раціон представниць прекрасної статі повинен вміщати продукти, що містять кальцій. Це молочні продукти, насіння кунжуту, зелень, шпинат та інші. Враховуючи те, що жінка після 50 років повинна отримувати більше 800 мг (а то й 1000-1200 мг кальцію в день, лікар може призначити препарати кальцію.

Магній

На жаль, жінки, як правило, більше схильні до стресу, ніж чоловіки. В умовах хронічного стресу людський організм з більшою швидкістю витрачає запаси магнію. Згідно з дослідженнями, жінки, які отримують щоденну норму магнію, за умови правильного харчування, менш схильні до розвитку діабету 2-го типу. Магній виконує понад 600 важливих функцій в організмі. Він забезпечує здоровий сон, високу стресостійкість, підтримує здоров'я серця, допомагає боротися із запорами.

Омега-3

Это еще один компонент, который можно включать в список пищевых добавок для мужчин старше 50 лет, но для гормонального фона женщин адекватный уровень полезных жиров особенно важен. Омега-3 помогает справиться с чувством тревоги и депрессией, улучшает состояние суставов и костей, снижает риск сердечных заболеваний, защищает ткани от воспалительных процессов, которые могут наблюдаться в период менопаузы.

Пробиотики

Здоровая кишечная флора важна для всех, но правильно подобранные пробиотики принесут ощутимую пользу, в том числе и женщинам старше 50 лет. Пробиотики поддерживают здоровую функцию щитовидной железы (следовательно, помогают регулировать обмен веществ), помогают поддерживать нормальный уровень холестерина в крови и повышают иммунную защиту.

Некоторые пробиотические продукты также сочетаются с пребиотиками, пищеварительными ферментами и другими витаминами и минералами, которые специально разработаны для женщин за 50.

Поливитамины для женщин

И последнее, но не менее важное – это поливитамины, специально предназначенные для женщин старше 50 лет. Исследования показывают, что женщины в этом возрастном периоде подвержены большому риску дефицита питательных веществ из-за изменений, связанных с хроническими заболеваниями и общим процессом старения организма. Комплекс витамин для женщин хорошего качества должен включать витамины В-12, С и Д, а также кальций, железо, цинк и микроэлементы.

Старение может подвергнуть женщин в возрасте после 50 лет риску определенного дефицита питательных веществ, но соблюдение правил правильного питания и разумный прием пищевых добавок помогут вам сохранить здоровье, устранить текущие последствия климактерических изменений и предотвратить развитие иных в будущем.

Мы советуем Хронолонг- уникальный антивовозрастной препарат для женщин, надежная защита сердечно-сосудистой системы, костного аппарата и не только.

Також зверніть увагу на Тримегавитал Сибірський льон і Омега-3, компоненти якого мають кардіопротекторною дією і згладжують прояв неприємних симптомів у період менопаузи.

Але при цьому пам'ятайте, що прийом будь-яких біодобавок вимагає консультації лікаря.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner