Кошик
509 відгуків

5 советов, как снизить напряжение глаз при работе на компьютере.

Поскольку многие из нас проводят весь день, а иногда вдобавок еще и вечера, уставившись на экран компьютера, неудивительно, что у нас наблюдаются такие явления как: повышенная сухость глаз, покраснение глаз, усталость глаз. Можно, конечно же, использовать капли для глаз от усталости, но без них вполне можно обойтись, если следовать  пяти простым советам, чтобы снять напряжение глаз и сохранить зрение при работе на компьютере.

1. Подбайте про хороше освітлення вашого робочого місця. Більшість офісів просто занадто яскраві, чи то від сонячного денного світла, проникаючого через вікно, або від різкого верхнього освітлення. Зменшіть кількість світла, закривши штори і / або використовуючи менше лампочок. Переконайтеся, що ніякі джерела світла не спрямовані на ваш екран і не створюють відблиски.

2. Відрегулюйте налаштування дисплея комп'ютера. Використовуйте налаштування системи або монітора для регулювання яскравості, контрастності та розміру тексту. Як правило, найкраща комбінація - це чорний текст на білому тлі, досить великий, щоб не жмуритися.

3. Тренуйте очі. Замість того, щоб постійно фокусуватися на екрані, кожні 20 хвилин дивіться на об'єкт, що знаходиться на відстані близько 6 метрів протягом не менше 20 секунд. Це називається правилом 20-20-20 і допоможе зняти втому очей.

4. Моргайте і робіть перерви. Коли ми працюємо за комп'ютером, ми, природно, менше моргаємо. В процесі моргання зволожуються очі, зменшується сухість і роздратування. Велика помилка, яку роблять дуже багато,- не роблять перерв. Щоб зменшити навантаження на зір, зробіть чотири-шість міні-перерв. Протягом п'яти хвилин встаньте, потягніться, розслабте плечі і шию. Це зменшить напругу і втому.

5. Підтримайте і зміцните свій зір. Щоб живити і захищати ніжні структури ваших очей, а також поліпшити зір подумайте про додаткову підтримку зору. Фітобальзам «Для очей» ТМ Грін-Віза, що складається з масляних екстрактів і фітоекстрактів, зміцнює очні судини, покращує кровопостачання сітківки, сприяє зниженню втоми очей при роботі на комп'ютері і штучному освітленні. Приймаючи його, ви одночасно проведете відмінну профілактику таких захворювань очей, як далекозорість, короткозорість, астигматизм, куряча сліпота та інших. Препарат цілком безпечний і дозволений дітям з 5-ти років. «Полиэнзим-15» створений для підтримки здорового ясного зору, уповільнює процес старіння і кришталика і клітковини ока, підвищує гостроту зору.

Дотримуючись цих порад, ви обов'язково зберігайте здоровий зір на довгі роки.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner